
Hur kan man??
Någon dräkte flickans kaninungar. Jag fattar inte varöfr man gör något sånt här.
Kolla länkarna!
http://hd.se/bjuv/2007/06/05/naagon-doedade-hennes-kaninungar/

jävla idiot som har gjort det!! stakars små liv!! det är helt sjukt hoppas dom får tag på den jävla mördaren!
sorry mitt språk men jag blir så himla arg!! :@ man borde dräcka och sticka rakblad på mördaren

FYFAN. Jävla idioter, jävla svin!

Gud vad hemskt! Vilka idioter! Hoppas de får tag i de!!
Fruktansvärt!!! Stackars Tjej…
ytteligare en anledning att INTE ge ut sin e-mail adress eller vanliga heller för den delen, och inte heller tala om vad man har för hobby, eller VAR man har den.

när jag åkte till öland i 4dagar satte jag hänglås på mimmis bur!! eftersom min nätkompis förra kanin hade försvinnit..någon hade öppnat hans bur och tagit ut honom sen dess har han varit borta så jag tar inga risker här ja..!

Jag gråter…
Hur kan man bara vara så grym att döda djur?? Usch, stackars flicka att mista sina älsklingar på det sättet….
HOPPAS DEM HITTAR MÖRDAREN!!!!

SJUKA JÄVLAR :O
/ Cissi, medarbetare på Kanin
www.frihetenskaniner.se

OMG :O , hur fan orkar man? ;/ , jävla svin!!!

Herregud! Dom mördarna måste ha ett hjärta av sten! Stackarns flickan :O

Stackars kaninerna!
/ Cissi, medarbetare på Kanin
www.frihetenskaniner.se
Men shit! ;o Fy vad hemskt!!
- Mvh Emma
Bara folk som har en rejäl skruv lös gör sånt där. Så himla ONÖDIGT, elakt och verkligen tragiskt. Stackars kaniner, och stackars människor som inte förstår bättre utan dödar dom.
Förstår mig inte alls på sånt här.. Suck, blir lika ledsen varje gång :(
.: Dance like there is no tomorrow :.
[Lyssna på någon av mina låtar -
”Jag är en liten bajskorv” på Spotify]
J*VLA IDIOTER! :@ Hoppas dom skyldiga dränks en vacker dag och får vikta rakblad nerkörda i halsen!!!!!!
Fy fan för dom / den , hur kan man göra nåt sånt fruktansvärt, Börjar ju nästa gråt. lider verkligen med hon. Hoppas dom hittar mördarna./- en

dom skulle gjort samma sak mot dom där j*vla mördarna som dom gjordfe mot kaninerna!! fan va hemskt hur bara kan man göra så här!?! jag blir så himla ledsen!

Usch vad hemskt! =(
Heeeemskt!!!Hoppas dom hittar mördaren!!Lider med den stakars tjejen…ännu en fördel att ha sina kaniner inomhus!
J*vla svin! :'(
Tror det va nån ganska ung, med tanke på stilen^^ Men hur kan man? Man måste ju va sjuk i huvudet för att göra nåt sånt!!
Gosh, jag ska inte läsa sånnahär trådar. Det händer massa hemskt mot djur i världen.. =/ Och det blir ännu jobbigare när man tänker att detta är en av dem mildare sakerna.. Tack och lov har iallafall tidningen uppmärksamat hundslakt i kina nu iaf.

Hur fan kan man leva med sig själv efter att ha gjort en sån här sak. Stackars flicka, stackars kaninungar och stackars kaninmamman som har förlorat sina bebisar. Är det något som berör mig är det när människor utnyttjar sin position och är dum emot djur. Tyvärr händer det hela tiden. Samtidigt som jag tycker synd om människor som gör sånt känner jag mig mest arg och ledsen just nu. Det här kommer jag att tänka på länge.