lite problem här...
Jag bor i en etta på 30 kvm,ett stort rum är det. jag har sladdar överallt verkligen, men bara en sladd via telefonen i hallen. Så jag tänkte om jag har kaninen ute lös så tänbkte jag ta bort sladden i hallen via hem telefonnen och sätta min tv bänk som är väldigt stor för hallen och vardagsrummet,så får kaninen springa i hallen och badrummet. Inte så stor plats men men.
Tvbänken har massa hyllor så att säga, så kaninen kan lätt komma "övr" till "andra" sidan, men jag tänkte om man lägger ett stort täcke över, d¨borde väll kaninen inte kunna komma igenom?

Det låter som en bra ide tycker jag, och bra att du håller koll på vad som kan hända. Men jag är inte så jättebra på sånt där, så jag puttar väl då :)
ja det eklart.vill varken att de skahända kaninen ngt eller mina sladdar:P