
ja det tor jag, har för mej att lejonhuvade kan mista sin man typ och då blir de ju korthåriga. Är inte till 100% säker :P
20 årig djurgalen moder*
Www.windsoropalm.weebly.com
Renrasiga Lejonhuvade (=Löwen) kaniner är långhåriga, men en lejonkorsning kan vara korthåriga och enbart ha man osv. Fast jag är inte helt säker dock..

Hmm okej kolla VEGA på denna sida, de e därför ja undrar.
#3 Har sett henne innan, vega är absolut ingen lejonhuvad kanin.. Hon har aldeles för spetsig "harig" kropp och på tok för låna öron. Men sen kan lejon ibland födas utan men men då har dom ändå samma kroppsform som ett bara att dom är korthåriga, men det är inget att avla på det för det så så långt ifrån standar man kan komma. Det är ju inga lejon utan man, eller hur?
Sajtvärd för Australian Shepherd.ifokus!

okej för whoopie som ja fick hem, hennes föräldrar e med på den där sidan både dom är Löwe men whoopie är korthårig.
Lejonhuvade ska ha man.
Vega är inte renrasig lejonhuvad. Som #4: säger ser man det på kroppen också
.: Dance like there is no tomorrow :.
[Lyssna på någon av mina låtar -
”Jag är en liten bajskorv” på Spotify]

Jo fast hennes föräldrar ser väldigt Löwen ut faktiskt.