Möblerat om!
Tack vare att Hugo är en riktig gnagmaskin som ni kanske märkt, så satte jag igår igång projektet "möblera om hela lägenheten så man kan spärra av halva med kompostgaller" ^^ Vet inte om det blev särskilt snyggt, men nu tror jag iaf att han inte kommer komma bort till tv o dator! :D Nu har jag även alla tre burarna på samma ställe, förut var de utspridda på olika ställen i lägenheten :)
Här syns alla tre burarna. Bara kanten på råttburen iof men men :P
Vad fint det blev :)
Får be om ursäkt att det är så ostädat ;P Möblerade igår, o städade idag (;

Ser jättefint ut:) hoppas också det fungerar! :)
Kramar/Carro

Det blev jätte fint!:)
Tack så mkt :) Än så länge har det funkat bra idag =) En sladd hade jag slarvat med så den låg på andra sidan gallret, så den är av, men det är lätt att laga. Så får jag fixa bort den sen också ;P
Sen ska jag försöka gömma sladdarna som ligger rätt över golvet här vid tvn o så, för jag vill gärna ha Berit på den här sidan, hon tycker om o va där jag är <3 :)
Ser fint ut :)
- Mvh Emma
Ser jättefint ut! Hoppas det funkar och att inte monsterHugo river ner/äter upp kompostgallrerna x)
För övrigt beundrar jag din filmsamling;D