Kanin iFokus

Kanin

Etikettbur-och-aktivering
Läst 960 ggr
BunnyMama:)
0

Inredning bur

Hej! Jag har en lekstuga som ska bli en ny kaninbur och jag känner att jag behöver fylla ut platsen där inne lite med någonting, men jag vet inte vad. Tänkte typ på saker dom kan hoppa upp på och liknande. OBS INTE DETTA (då jag ska ha det i utehaken och det kan bli lite tjatigt kanske) * En ganska liten plaststol för barn som vi alla i familjen växt ur * Konor * Olika sorters rör * Eventuella "kluringar"

Vira06
0
#1

Olika våningar/sitthyllor med ramp eller utan. Hus eller olika krypin. Hinder (om den gillar att hoppa) som den kan hoppa själv. Tjocka grenar som kan bli "gnagarträd". Det var några förslag hoppas du gillade dem!😀 /Elvira🐰

tixEntry
0
#2

Olika natursaker kanske? Tex stenar, tjocka grenar och stubbar.

Hyllor, hus, pallar, stolar och gamla bokhyllor kanske?

sociala medier jag använder mer eller mindre:
Wattpad: virrig      Instagram: lavendrclouds 
Twitter: lavendrclouds      Tumblr: lavendrclouds

[MiraForever]
0
#3

Tunnlar, grenar att gnaga på, stora trähus med hö och halm i, stor låd med sand i att gräva i, stenar att hoppa upp på och höboll att lägga gräs i.