Söker en ny kanin!
Hej nu så ska jag köpa en ny kanin:D
söker en nära gbg eller borås.
ras:teddydvv,dvärgvärdur fuchs,hållis,dvv,teddylöwen :D
nån av dom :D
Har du inte redan en tråd om detta? =)
Här väntas det teddyvädur ungar i början av nästa år.
okej nej det har jag inte ?:S
Heej, jag har en kull som väntas komma den 15 November med vit, blåögd dvärgvädur! De går att ställa ut, avla med, ha som keldjur och även tränas till hoppning om så önskas. :) Jag bor nära Alingsås så det är nära till Gbg och borås. :)
Min hemsida: www.freewebs.com/myranskaniner/
Kram Liza S
#2 Okej då måste jag ha blandat ihop det =)
okej ska kolla in din hemsida!
niike det gör inget!

Du var väll tvungen att skänka din kanin akut för din syster var allergisk? ._.

Hej!
Jag har tre bebisar efter mina lejonhuvade kaniner till salu. Både mamman och pappan har teddyanlag, så det kan hända att någon av ungarna blit teddy. Kolla gärna min hemsida: http://nillaslejonkaniner.weebly.com

Kaninerna finns i Vänersborg kanske jag skall tillägga!
Hallå din syrra var ju allergisk ? :S inte för att vara elak men detta värkar inte så seriöst längre.
Hon ska väl ha denna kanin ute? Inte inne som hon hade Cella. De andra kaninerna är ute, om jag fattat rätt?
Not your mom, not your milk.

#6 Shit, måste du använda stora versaler?
Lat är ett så hårt ord. Kan vi inte kalla det motivationshandikappad?
Skrattar sämst som skrattar sist, för han har inte förstått skämtet

Jag har en liten lejonhane till salu :) Dash heter han!

Användaren finns inte..
#7 Hon fick lov att skänka bort kaninen för just den kaninen bodde inomhus, hon har kaniner utomhus, och inne kaninen kunde inte flytta ut därför gav hon bort henne :)
Har ju mina kull planer på hemsidan du sett :D www.berggrenskaniner.se.nu
Har en annan intresserad i GBG så transporten är ju inte omöjlig.
Vad tråkigt :(
Men iaf så säljer hon Cella för att den bor inne och hennes syster är allergisk. Hon har redan kaniner men dom bor ute och så söker hon ju en nu och den lär ju bo ute.
Hoppas att alla har fattat detta nu då ;) Så man inte behöver "gnälla" ^^
_____________________
// Veronica Berggren
Lev livet som om det vore din sista dag