
Svart dvärgvädur hane, ungdjur!
Jätte snygg dvärgvädurshane född 6 Oktober 07, säljes till rätt hem! Till kel, utställning, Avel eller varför inte hoppning?
Efter Tribes Troy, en madagascar hane på 95p, som finns att ses och är medelsvårklassad i rak och lätt i krok. Otrolig trevlig och rolig kanin att tävla med, gör alltid sitt bästa, om det är en nybörjare eller en som tävlat mycket.
Undan Tyresös lilla Britta, en kanonmamma som tar jobbet som mamma med stort allvar. Bor i kelhem och är inlånad till just denna kull.
Swartlings öron hoppas jag kommer fällas när de blir varmare, och dagarna när de varit plusgradit har öronen legat hyffsat!
Säljes eller sätts ut på foder. Mycket snäll hane, som även blivit påbörjad hoppträning, och fattar precis vad man ska göra!
Pris: 200 kr, pga öronen inte lagt sig ordentligt.

Men gud så söt! 
Herrejösses vilken charmknutte!

Jätte söt! :)

Jättegullig :D<3 , Men kan tyvärr inte ha en till kanin eftersom jag ska ta kull på min Tindrah.. Men lycka till :)<3

:d

GUD Så SÖT!<3

Hihi, han är sötaste kaninen, se korthåriga kaniner är också fina :)
Nämen vilken sötsnos!! :)<3
Tror du öronen kommer läga sig? Var fins han?
jätte söt =)

Underbar <33
20 årig djurgalen moder*
Www.windsoropalm.weebly.com
Vad söt :)

söker han fortfarande hem?

söker han fortfarande hem?