Isa väldigt Orolig =/
Alltså idag(igårfrdag) märkte jag att isa var lite små orolig för något. Hon visste lixom inte vart hon skulle vara i buren :/ Har aldrig sätt henne så här =/
Och pappa tyckte att hon var skygg, hon brukar jämt bli klappad då pappa kommer hem från jobbet men idag fick pappa göra mat på engång då han kom hem, hon satt på övervåningen i hallen hela tiden typ =/ Förutom efter ett tag då jag och min polare kom ner och skulle göra mat dock fick pappa gå upp och kolla henne, efter ett tag kom hon ner sedan.
Vad kan det vara?
Medarbetare för The sims ifokus
](http://thesims.ifokus.se/ "The sims ifokus")Personlig blogg Närketjejen
The sims blogg SimsBrooke
Är hon lika orolig nu?*
Inte just för tillfälligt, men hon låter pappa alltid klappa henne men förut när hon kom ner för trappen så börja pappa klappa henne och då sprang hon typ upp igen och pappa fråga mej om han klappa för hårt på huvudet och jag sa att jag inte visste =/
Medarbetare för The sims ifokus
](http://thesims.ifokus.se/ "The sims ifokus")Personlig blogg Närketjejen
The sims blogg SimsBrooke
Kan vara något i huset som hon upplever som ett hot, kanske något hon hör utifrån eller så. Eller så kanske hon är i brunst då brukar kaniner bli lite jäktiga. Vet att Daisy kan se vättskrämd ut när hon är i brunst.