Kanin iFokus

Kanin

Etikett: allmänt
Läst 136 ggr
[Anonym.anony]
0

Nametags och koppel!

Bild 1. Klicka för att öppna i full storlek.

Jag säljer nametags och koppel
Name tags är på första bilden. Nametagsen kan se olika ut och det är du som bestämmer. Dom väger ungefär 10g och dom ska sitta på transportburar. Kan blandas färger (du bestämmer)

Koppel är också olika och det är du som bestämmer. Som är ca 3m - 3,5m. Kan blandas färger (du bestämmer)

Jag har färgerna blå, turkos, rosa, gul, vit, grön och svart

(Har tyvärr ingen bild för kopplet)

[EM_L]
0
#1

Tänk på att garn inte riktigt är ett hållbart material för just koppel. Kan lätt bitas igenom och går sönder sakta men säkert med tanke på regn, snö och andra typer av nederbörd.

Har själv haft flätade koppel i garn och det är inget jag skulle rekommendera eftersom det är lätt att bita igenom också.

[Anonym.anony]
0
#2

#1: vet du något annat jag skulle kanna använda?

[EM_L]
0
#3

#2: Vet inte riktigt. Har hört talas om något som kallas för lina. Men du får kolla runt på Google och se vad folk använder.