Kanin iFokus

Kanin

Etikett: köpes-säljes-transport
Läst 970 ggr
[Hallons]
5

Jag gör din uppfödnings-logga

Bild 1. Klicka för att öppna i full storlek.
Förhandsgranskning av bild 1 av 3
Förhandsgranskning av bild 2 av 3
Förhandsgranskning av bild 3 av 3

Då det verkar vara många intresserade av mina loggor har jag nu börjat att ta betalt. Det är olika beroende på hur man vill ha sin logga, ju mer färg och detaljer, desto mer tid lägger jag ner på loggan och då kostar den även mer. Men inte över 200kr Vid intresee, pma.

Storip
0
#1

Fin logga ♥ har ingen kaningård *än*

https://sites.google.com/site/vargidetskaniner/home


tlover
0
#2

Nej men huvvaligen vad billig du var, jag hoppas du inte tar för lite för din egen skull.

Vi har gett min lillasyster (som utbildar sig till grafisk designer) 1000:- då hon gjort logga åt oss. (inte för kaningård utan en logga är för en hobbyhantverkare och ett för ett framtida företag men jag ser det som billigt familjepris)

Men det kanske beror på hur mycket arbete som läggs på det? Min lillasyster har tex också designat visitkort osv åt mig.

l'm back

[Hallons]
0
#3

#2 känner att jag inte är så proffsig än. Lägger inte ner mycket tid. 2 timmar ca

tlover
0
#4

#3 Fortfarande låg timpenning

l'm back

[zendaimimon]
2
#5

Håller med #4, tycker definitivt du borde ta mer betalt om du tar högst tvåhundra för att jobba ihop en logga som en kaningård kan använda väldigt länge. :)