# Hjälp med att klona!
Author: [Borttaget]

Hej, skulle någon kunna klona bort selen på bilden och gärna kopplet bredvid? Vill bara ha bort den, behövs inte att ni fixar färgerna ^^ Gärna det vita staketet också, men det är inte jätteviktigt.

Tack på förhand! :)

## Comment 1
Author: moawi

Jag är total nybörjare på det här med kloning, men jag gjorde ett försök ![Oskyldig](http://kanin.ifokus.se/js/lib/tiny_mce/plugins/emotions/img/smiley-innocent.gif "Oskyldig")

## Comment 2
Author: feilazicko

#1 du lyckades ju få det bra :D

## Comment 3
Author: moawi

Jag gjorde en till där jag snyggade till pälsen lite, såg att jag slarvat lite där. Den blev inte jättesnygg ändå, men jag gjorde så gott jag kunde ^^ Sen tog jag bort fingret (?) uppe i vänstra hörnet och snyggade till färgerna. Har inte så mycket annat för mig för tillfället ![Tungan ute](http://kanin.ifokus.se/js/lib/tiny_mce/plugins/emotions/img/smiley-tongue-out.gif "Tungan ute")

## Comment 4
Author: moawi

#1 Tycker du? Tack :)

## Comment 5
Author: Plopp4

Hoppas det blev bra, ^^

## Comment 6
Author: Plopp4

Oj, såg inte att andra redan hade lagt ut bilden ^^

Tog så lång tid att ladda :P

## Comment 7
Author: CorneliaAndersson

Vet att vissa redanvisat sina förslag, men här kommer mitt ;)..

## Comment 8
Author: [Borttaget]

Tack så jättemycket, allas var jättefina! :-)

Vad duktiga ni är!

## Comment 9
Author: [Borttaget]

Hej igen! :)

Jag vill gärna få bort min syster och en biit av min fot, gärna fixa med lite färger tack.

## Comment 10
Author: Lurvas11

Hehe. Jag trode det stod "Hjälp med klorna" i rubriken. ![Oskyldig](http://kanin.ifokus.se/js/lib/tiny_mce/plugins/emotions/img/smiley-innocent.gif "Oskyldig")

## Comment 11
Author: Asplyckans kaniner

#10 , haha trode jag också ![Oskyldig](http://kanin.ifokus.se/js/lib/tiny_mce/plugins/emotions/img/smiley-innocent.gif "Oskyldig")

## Comment 12
Author: Lurvas11

#11 Haha, ibland går ögonen lite för snabbt ![Skrattande](http://kanin.ifokus.se/js/lib/tiny_mce/plugins/emotions/img/smiley-laughing.gif "Skrattande")

## Comment 13
Author: [Borttaget]

#10 Hehe.. Det kan jag redan :)

#11 Haha ^^

## Comment 14
Author: Fridaaaa

#10 Haha trodde jag med först ;)

## Comment 15
Author: [Borttaget]

#14 XD

## Comment 16
Author: pigelina

Den blev kanske lite för gul?

## Comment 17
Author: [Borttaget]

#16 Den blev j'ttebra, tack så mycket! :)

## Comment 18
Author: Norberg90

#16 Shit vad duktig du var på att klona. Jag tycker aldrig det blir bra när man ska ta bort så stora områden!

## Comment 19
Author: BunnyWunny

Vad duktiga alla var! För mig blir det bara helt fel...
