# Söker bild - Diarré
Author: natha-mjau

Skriver en artikel till http://kaninmagazinet.se/ och skulle behöva en bild på diarré. Kortet ska inte vara taget med mobilkamera, det är mitt enda krav, ingen logga på bilden.  
  
Skriv ditt namn inlägget med bilden så jag skriver jag att det är din bild.

  
Tack på förhand:)

## Comment 1
Author: [Borttaget]

Haha jag brukar fota det mesta men diarré har jag aldrig fotat eller ens tänk på att behöva en bild på det ![Tyst](http://kanin.ifokus.se/js/lib/tiny_mce/plugins/emotions/img/smiley-sealed.gif "Tyst")  
Haha får se om någon här inne har en kanin som lider av det just nu eller om det ligger en bild på datorn redan ![Flört](http://kanin.ifokus.se/js/lib/tiny_mce/plugins/emotions/img/smiley-wink.gif "Flört")

## Comment 2
Author: natha-mjau

#1 haha, precis. inget man tänker på att fota direkt när de kommer...

## Comment 3
Author: natha-mjau

putt

## Comment 4
Author: bambiiii

Har aldrig haft diarre men vill du ha bilder på klor och tänder?

## Comment 5
Author: natha-mjau

Söker en diarré bild bara:)

## Comment 6
Author: jasmina.p

Hahha åh i morse så satt min kaninhona och smaska i sig lite diarré så tänkte jag ta en bild bara för de va så äckligt,.. kanske skulle gjort det haha

## Comment 7
Author: sweetys

Hehe jag har en faktiskt... Tog på en kanins avföring jag hade i vintras för jag skulle visa en vän hur kaninen var i magen. Har den dock i datorn (skriver på IPhonen nu). Men maila mig på jennyn.k@hotmail.com så skickar jag den så fort jag kan.

## Comment 8
Author: sweetys

I vintras, undrar vad jag fick det ifrån...;) det var snarare sommar/höst:P

## Comment 9
Author: natha-mjau

#7 done!
