# Ny hemsida
Author: [Borttaget]

Har gjort om hela hemsidan,gå in och kolla

skriv gärna vad som är bra eller om något ska förbättras.

## Comment 1
Author: [Borttaget]

länka hemsidan! :)

## Comment 2
Author: [Borttaget]

Oj då det har jag glömt![Obestämd](http://kanin.ifokus.se/js/lib/tiny_mce/plugins/emotions/img/smiley-undecided.gif "Obestämd") tack att du sa![Glad](http://kanin.ifokus.se/js/lib/tiny_mce/plugins/emotions/img/smiley-smile.gif "Glad")

min hemsida: [http://littlepawskaniner.weebly.com/](http://littlepawskaniner.weebly.com/)

## Comment 3
Author: [Borttaget]

"Putt"

## Comment 4
Author: [Borttaget]

putt

## Comment 5
Author: Asplyckans kaniner

jag tycker att den är jätte fin !

tycker inte du ska ändra nått , mer änn att uppdatera den lite då & då :) (påstår inte att du inte gjort det)

## Comment 6
Author: Asplyckans kaniner

föresten , skulle varit bra om du skrulle skrivit ditt mobil nummer / hem nummer & mail adress så man kan få tag på dej !

## Comment 7
Author: [Borttaget]

#5 man tackar![Glad](http://kanin.ifokus.se/js/lib/tiny_mce/plugins/emotions/img/smiley-smile.gif "Glad")

#6 min tlfn och mail kan man hitta i kontakter på min hemsida,hemnummer har jag inte

## Comment 8
Author: Asplyckans kaniner

#7 , oj jag ber om ursäkt , kollade på "Info om köp,tingning,m.m."

## Comment 9
Author: [Borttaget]

Ingen fara sånt händer![Flört](http://kanin.ifokus.se/js/lib/tiny_mce/plugins/emotions/img/smiley-wink.gif "Flört")

## Comment 10
Author: Bamse 08

Den här punkten undrade jag lite över: Värdens bästa djurvän (i 10 år åtminstonde) Alla kaniner lever inte i 10 år![Flört](http://kanin.ifokus.se/js/lib/tiny_mce/plugins/emotions/img/smiley-wink.gif "Flört")

## Comment 11
Author: [Borttaget]

Nej,det stog så i boken,men det visade sig att det är inte så,ska ändra det så fort som möjligt:)

## Comment 12
Author: [Borttaget]

nu är det ändrat:)

## Comment 13
Author: Bamse 08

#12 men nu har du ändrat det till 7 år? eller ger du en ny om inte den som man har köpt klarar sig i alla 7 åren?

## Comment 14
Author: [Borttaget]

nej okej det var kanske inte så bra skrivet av mig tar bort det då:)

## Comment 15
Author: Bamse 08

Inget illa menat asså men om man är ny på kaniner så kanske det är bra att veta![Glad](http://kanin.ifokus.se/js/lib/tiny_mce/plugins/emotions/img/smiley-smile.gif "Glad")

## Comment 16
Author: [Borttaget]

Ja absolut det är bra att man får bra tips när man är nybörjare:)
