# (K) Någon som är duktig på att teckna?
Author: Johanna3

Jag behöver en ny Logga till min uppfödning.. det ska vara en bild av en tecknad kanin! ![Glad](http://kanin.ifokus.se/tiny3/plugins/emotions/img/smiley-smile.gif "Glad")

Om du är duktig på att teckna så skicka en bild till mig  eller posta i den här tråden! Så kanske jag köper copyright på den bilden av dig, och använder på min hemsida! ![Cool](http://kanin.ifokus.se/tiny3/plugins/emotions/img/smiley-cool.gif "Cool")

## Comment 1
Author: Johanna3

putt

## Comment 2
Author: skitte

Vad ska det vara för kanin? :)

## Comment 3
Author: Spannarboda

Hör runt på stallet.se, där får man tag på det mesta inom grafik :)

## Comment 4
Author: MajaL

Går sista året på gymnasiet, bild och formgivning. Du kan skicka ett e-mail med önskemål och riktlinjer om du är intresserad.

violblomma@gmail.com

## Comment 5
Author: Johanna3

Jag köpte rättigheterna till denna bilden och ritade själv rita några krokiga morrhår, vad tycks?

Fast kaninen på bilden är ju wienertecknad..HAha!! Det stämmer ju inte riktigt in på mina nuvarande avelsplaner..![Tungan ute](http://kanin.ifokus.se/tiny3/plugins/emotions/img/smiley-tongue-out.gif "Tungan ute")

Men jag är fortfarande öppen för andra förslag!!! Så skicka ditt bidrag till mig!!

Det får gärna vara någon söt sockerdrypande kanin med stora öron och långa ögonfransar mm.. ![Glad](http://kanin.ifokus.se/tiny3/plugins/emotions/img/smiley-smile.gif "Glad")

## Comment 6
Author: Johanna3

putt

## Comment 7
Author: adilun

Hur ville du att den skulle se ut? Jag har tecknat massa och gör gärna några förslag :D

## Comment 8
Author: hjartelyckanskaniner

Har du någon bild på en kanin så kan jag rita av den:) är dock bättre på hästar:P Men du kan ju starta ett stuteri ist;)
