# Kaninungarna
Author: Horisonten

Lite bilder på mina 7 små änglar som idag är exakt 3 veckor :)

Är av rasen dvärgvädur/lejonhuvad dvärgvädur med teddy och rex bakom sig, _havannabärare_. Goare och snällare kaninungar får man leta efter ![Oskyldig](http://teddykaniner.ifokus.se/tiny3/plugins/emotions/img/smiley-innocent.gif "Oskyldig")

Mamman Funai är creme/havanna och lejonhuvad dvv, pappan Ceasar är inlånad och är gul/svart japantecknad, dvv. Ungarnas färger är så fina, allt i japantecknat!

Vid intresse, [www.freewebs.com/horisonten](http://www.freewebs.com/horisonten) och skicka gärna ett mail.

## Comment 1
Author: Horisonten

Bild 1: Gizmo (gul/svart japantecknadweinertecknad med **blå** ögon) och gul/blå japan som inte har något namn ännu men det kommer :)

Bild 2: Har inget namn än men det kommer också. Gul/svart japanweinertecknad, **blåögd**. Superfin tjej som jag själv gärna skulle behålla om hon varit teddy :)

Kommentera helst inte förrän jag är klar, tack! :)

## Comment 2
Author: Horisonten

Bild 3: Den mörkaste i kullen, hane. Gul/svart japantecknad vid namn Baltasar :)

## Comment 3
Author: Horisonten

Bild 4: Melvin, gul/svart japanweinertecknad.

## Comment 4
Author: Horisonten

Bild 5: Romeo, en av de två nästan identiska gul/blå japanerna med blått längs halva huvudet. Riktigt gosig!

## Comment 5
Author: Horisonten

Bild 6: Leo "Mini-Ceasar" Pappa upp i dagen. Vilken nallebjörn!

Gul/svart japan.

## Comment 6
Author: Horisonten

Bild 7: En bild till på Gizmo. Älskar hans starka färg!

## Comment 7
Author: Horisonten

**Så**, nu får det vara klart! Kommer säkert fler bilder efterhand :)

## Comment 8
Author: Loverabbits

Söta små bollar!

Men på mamman har du skrivit att hon är creme/havanna och det finns ingen färg som heter creme bara så att du vet.:)

## Comment 9
Author: Horisonten

8# Jo, jag vet men det står det i härstamningsbeviset ![Oskyldig](http://kanin.ifokus.se/tiny3/plugins/emotions/img/smiley-innocent.gif "Oskyldig")

Här har vi henne också..
