# Tips på kanin hinder
Author: Malin.s

Jag blev sugen på att göra ett hinder men har ingen aning om vilket. Skulle vara jätte tacksam om ni skulle kunna tipsa om vilket jag skulle kunna göra.

## Comment 1
Author: Morötterna

Lutande 3a, parkbänk, 4an, 3an, 2an, 1an, kaninen, krysset?

## Comment 2
Author: Malin.s

#1 Tack kanske gör krysset fast större än dom jag har gjort innan. Har du nått tips på hinder man kan göra med plywood som inte är så svåra att måla(brukar bara spayfärga mina hinder heheh).

## Comment 3
Author: Morötterna

#2 om du har tillgång till såg kan du ju göra typ kaninen? Asså en typ sittande, liggande eller stående kanin :)

## Comment 4
Author: Malin.s

#3 jag tänkte nog använda sticksåg om det går:) Skulle du kunna skicka bild?

## Comment 5
Author: Morötterna

#4 sticksåg bör funka utmärkt. (Bilder från speros\_hinder på instagram)

## Comment 6
Author: Malin.s

#8 Kan inte se bilden:(

## Comment 7
Author: [Borttaget]

Jag kan lägga in bilder på mina senaste hinder i morgon :) Jag håller på att bygga lutande trean nu, så jag lägger in bilder när det är klart! Jag har byggt trean, tvåan, muren, V:et, x:et, lutande ettan och just nu bygger jag lutande trean

## Comment 8
Author: Malin.s

#10 perfekt tack så mycket :)

## Comment 9
Author: Morötterna

#9 vad för enhet använder du? Kan va att man behöver IPad eller dator :)

## Comment 10
Author: Malin.s

#12 jag använder min mobil men jag kollade på speros\_hinder på insta men den är nog lite för svår för mig heheh

## Comment 11
Author: Morötterna

#13 okej haha

## Comment 12
Author: [Borttaget]

Här är de senaste hindren jag byggt (ni får zooma in) och jag har byggt muren men har ingen bild, kombon är lila och svart på de hindret.

## Comment 13
Author: [Borttaget]

Bilden kom inte med..?

## Comment 14
Author: [Borttaget]

Nu då?

## Comment 15
Author: Morötterna

#17 älskar dina hinder haha. Dem är ju så sjukt fina.

## Comment 16
Author: [Borttaget]

#18 Tack så mycket!

## Comment 17
Author: Malin.s

#17 kanske gör lutande 3:an
