# Nu ska 5 kaninungar säljas!
Author: Pollymolly

En kaninunge kostar 400kr men kan sänkas till minst 250kr. På första bilden ser ni Jerry den enda killen i familjen. På bild 2 ser ni Kakan som är en hona. På bild 3 ser ni Juni som är en hona. På bild 4 ser ni Love som är en hona. På bild 5 ser ni Moroten som är hona. På sista bilden ser ni alla kaninerna tillsammans. Om någon/några av kaninerna måste ni antingen maila eller skriva på kaninifokus. Min mail: mollynybjork@hotmail.se Jag bor i Timrå kommun.

## Comment 1
Author: Hannzan

Det finns inga bilder 8)

## Comment 2
Author: Hannzan

Det finns inga bilder 8)

## Comment 3
Author: Pollymolly

Det är något fel med bilderna då men jag provar att skicka här!

## Comment 4
Author: Pollymolly

Skriv ifal du ser bilden så skickar jag fler

## Comment 5
Author: Hannzan

Ser den senaste du skickade :)

## Comment 6
Author: Pollymolly

Då skickerjag på alla kaninungar👌

## Comment 7
Author: Pollymolly

:)

## Comment 8
Author: Trebit

Det är inget fel på bilderna i första inlägget, men lägger man upp flera bilder i samma inlägg så blir det automatiskt ett bildspel och de kan inte visas i mobilversionen, endast i skrivbordsläget. Sitter man på en mobil enhet går det bra att komma till datorversionen genom att klicka på länken längst ner på sidan. Väldigt söta kaninungar, hoppas de hittar bra hem!

## Comment 9
Author: CayKantos

Vilka raser är det? Samt har dessa två vanligen ett stå och ett hängöra?http://kanin.ifokus.se/u2/4093977d3fcc8acd879c3c6582122471/660/image.jpg

http://kanin.ifokus.se/u2/30ac464d4a710bb599a46d2d59e46d23/660/image.jpg  

Vilken är vilken? :)

## Comment 10
Author: Pollymolly

Det är dvärgvädurar!

## Comment 11
Author: Pollymolly

Råkade glömma skriva det

## Comment 12
Author: Pollymolly

Dom har hängande öron
