# saknar er!
Author: skanorskaniner

I Juli var det 2 år sedan min första kanin dog. Hon blev bara 1 år och hon bröt benet. Och vi var tvungna att avliva henne.. Jag har fortfarande kvar hennes syster.

Och förra året i Augusti så avlivade några vi kände sin hund. Jag älskade Loke jätte mycket och jag saknar honom hur mycket som helst. Han blev bara 2 år.

Här är några bilder på dem..

Först på Flisan!!(flisan till höger)

## Comment 1
Author: annaforsgren

naej, vad tråkigt:(  vila i frid<3

## Comment 2
Author: skanorskaniner

Flisan<3

## Comment 3
Author: skanorskaniner

Loke

## Comment 4
Author: skanorskaniner

Loke igen<3

## Comment 5
Author: KvirrZ

R.I.P ... :'(

## Comment 6
Author: Lippo

Det är så tråkigt när djur dör :'(

## Comment 7
Author: Moonstrike

_Rest In Peace <3  
_

## Comment 8
Author: skanorskaniner

Loke avlivades för att han hade bitit på personer.. Men det var inte stora bett. Och båda gångerna så var det personernas fel inte Lokes. Sen begravde hans ägare honom mitt i skogen för att han skämdes över honom. (Loke slutade efter första gången på vald kurssen efter som att han var olydig då) Så han var inte speciellt lydig. Jag har inte pratat med hans ägare på 1 år nu..

## Comment 9
Author: Ellen95

Nej vad tråkigt!:'(

## Comment 10
Author: [Borttaget]

:(( usch vad hemskt..

## Comment 11
Author: [Borttaget]

Näj men usch vad tråkigt:'/ Beklagar! Kaninen, och den andra också, hade verkligen vacker päls! Och hunden var urfin!    
  
| .. Rest in peace .. |

## Comment 12
Author: ciss

Vad hemskt. Jättefin hund & urvacker kanin ..  
  
Vila i frid.
