# Tips på leksaker
Author: [Borttaget]

Vill ge vår lilla skrutt-gumma lite nya leksaker, det hon älskar mest är mjukisdjur hon har en sköldpadda som hon har haft nu i 2,5 år som hon bär med sig överallt men skulle även vilja ge henne lite nya andra leksaker för dom andra hon har i hagen bryr hon sig inte om förutom sköldis då vill säga ;)

Vill gärna ha lite tips på hemmagjorda leksaker, vad gillar era kaniner att leka med??

## Comment 1
Author: Ninwe

Vik in kanterna på en toarulle och lägg godis i! :-)

## Comment 2
Author: valorous.kid

köp inga bollar XD inga av mina kaniner(eller mina kompisars kaniner)tycker om dom alls! :/ mina kaniner har inga leksaker alls som dom tycker om... dom gillar att springa i sina tunnlar och det enda dom tycker är roligt att leka med är grenar ;) att kasta runt dom i buren, de e skoj!!!

## Comment 3
Author: Mickis1994

Tunnar, grenar och stubbar är absoluta favoriter här hemma. 🙂

## Comment 4
Author: taxidriver142

Papphylsan till toarullar, mjukisdjur, bollar, gärna små och lätta

## Comment 5
Author: Vincent...

Aktiveringsbollar, gjutrör, sitthyllor/ hus, toarullar, saker att undersöka, hänga upp saker,pappkartong, gnagleksaker, grenar & bjällror.

## Comment 6
Author: Itchy

bandybollar med godis i

## Comment 7
Author: Wida

Garnknutar, flossknut tror jag det heter egentligen, har min skutt och han älskar att kasta runt den i buren! Köpte modell chihuahua ;)
